KONST / Litografier / Serigrafi 15218126
nr 1521 8126
Sture Johannesson
(1935-2018), Sverige
Serigrafi, "När ses vi?". Signerad, numrerad 78/150, daterad 1985. Bildmått: 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 35x45 cm
Sture Johannesson, svensk bildkonstnär född 1935, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:22:41
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Sture Johannesson
Läs mer om Sture Johannesson